• Ubytování v centru Roudnice nad Labem

  Když přijde na lokaci, tak v Roudnici nenajdete výhodněji umístněné ubytování. Hotel Magnolia se nachází v samotném centru města přímo na Karlově náměstí. Jen doslova pár kroků vás dělí od místní dominanty – Zámku Roudnice. Náměstí je navíc pouhých pár minut od nádraží a je startovním i finálním bodem nespočtu výletů. Po výletu si zde na své si však přijdou i milovníci dobré kávy a sladkých dobrot. Na náměstí se totiž nachází hned 3 cukrárny.

 • 38 útulných pokojů

  38 útulně a komfortně zařízených pokojů je členěno na 29 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Pro náročnější hosty jsou nachystány 3 apartmá. Klasické vybavení pokojů zahrnuje vlastní sociální zařízení a televizor. Na pokojích se máte možnost připojit k internetu.

 • Ubytování pro cyklisty

  Roudnice nad Labem a přilehlé okolí je doslova rájem cyklistů. Okolí Hotelu Magnolia nabízí nespočet cyklostezek. Stezky se vyhýbají frekventovaným silnicím a jsou skvělou volbou i pro rodiny s dětmi. Zamířit si to můžete mimo jiné na proslulou horu Říp.

 • Skvělé místo na svatby a akce

  V areálu hotelu se nachází několik restaurací i konferenční sál. Hotel Magnolia je skvělým místem pro vaši akci. Ubytování i většího počtu hostů není žádný problém.